Vystoupení s VIP 

Nikolas Kara také často spolupracuje s různými umělci českého showbyznysu (Zdeněk Troška, ​​Standa Hložek, Heidi Janků, Yvetta Blanarovičová a další... Besedy s herci, zpěváky a jinými VIP osobnostmi, do kterých jsou zábavnou formou zapojovaná kouzla. Mizení a objevování VIP hostů a mnoho dalšího. 

VHODNÉ PRO KULTURNÍ DOMY A JINÉ...

Nabídka:

  • TAKOVÝ BYL KAREL...Vyprávění dvorního fotografa a nejlepšího kamaráda Karla Gotta - Františka Jiráska- František vypráví o soukromém životě, cestování a životu po boku mistra Karla Gotta. Pořad moderuje Nikolas Kara 80 min.

  • ÚSMĚV PROSÍM - Zábavná talk show kouzelníka Nikolase Kary a herečky Yvetty Blanarovičové, Yvetta vypráví vtipné historky o cestování, natáčení, showbyznysu a soukromí. Yvetta také v průběhu zazpívá známé hity. Nikolas Kara celý pořad moderuje a doplňuje vtipnými kouzly. TĚŽKÝ ÚTOK NA VAŠÍ BRÁNICI ! Délka cca: 80 min.

  • PTEJTE SE... Nikolas Kara si přizval na pomoc známou zpěvačku, herečku a šansoniérku Světlanu Nálepkovou. Světlana vypráví nejen o cestování do Himalájí, ale také vtipné historky z natáčení i soukromí . Dojde také na dotazy diváků, kteří se mohou zeptat na cokoli co je zajímá. Světlana také v průběhu zazpívá známé hity. Nikolas Kara celý pořad moderuje a doplňuje vtipnými kouzly. Délka cca: 80 min.

  • ŠÁRKA REZKOVÁ STÁLE BORŮVKOVÁ - První dáma americké country a zpěvačka Šárka Rezková Brabcová, v zábavné talk show Nikolase Kary, nejen o životě po boku legendárního hudebníka Jiřího Brabce. Šárka vypráví také o cestování, zpívání a životě s legendárním muzikantem, Šárka také zazpívá své písně vč. nejznámějšího hitu BORŮVKOVÁ. Nikolas to celé proloží svými kouzly. délka cca: 80 min

  • ONE MAN SHOW JEDNOHO KOUZELNÍKA - Humorná show kouzelníka Nikolase Kary, osobitý humor, skvělá kouzla a legrace. 45 minut zábavy.

Talk show jsou také možné s: Standou Hložkem, Heidi Janků, Zdeněk Troška, Slávek Boura, Aleš Cibulka, Eva Hrušková a Jan Přeučil, Petr Martinák, , Miroslav Šimůnek, a další. Tyto talk show běžně nenabízíme a jsou možné na požádání. 

 Každá talk show má jinou cenovou relaci (ceny na vyžádání) a trvá cca 80 min.

 Po každé talk show je autogramiáda všech protagonistů.


Na Vaší akci jsme také schopni zajistit různé umělce a doprovodný program: Herce, zpěváky, moderátory, DJ, fotografy, barmany, fotokoutek, baviče (Imitátory, stand up komiky), a jíné... Díky naším kontaktům je možnost zajištění prakticky kohokoli, neváhejte nás kontaktovat. 

© Nikolas Kara 2023 
Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!