Vystoupení s VIP 

Nikolas Kara také často spolupracuje s různými umělci českého showbyznysu (Zdeněk Troška, ​​Standa Hložek, Heidi Janků, Yvetta Blanarovičová a další... Besedy s herci, zpěváky a jinými VIP osobnostmi, do kterých jsou zábavnou formou zapojovaná kouzla. Mizení a objevování VIP hostů a mnoho dalšího. 

VHODNÉ PRO KULTURNÍ DOMY A JINÉ...

Nabídka:

  • TAKOVÝ BYL KAREL...Vyprávění dvorního fotografa a nejlepšího kamaráda Karla Gotta - Františka Jiráska- František vypráví o soukromém životě, cestování a životu po boku mistra Karla Gotta. Pořad moderuje Nikolas Kara 80 min.

  • ŠÁRKA REZKOVÁ STÁLE BORŮVKOVÁ - První dáma americké country a zpěvačka Šárka Rezková Brabcová, v zábavné talk show Nikolase Kary, nejen o životě po boku legendárního hudebníka Jiřího Brabce. Šárka vypráví také o cestování, zpívání a životě s legendárním muzikantem, Šárka také zazpívá své písně vč. nejznámějšího hitu BORŮVKOVÁ. Nikolas to celé proloží svými kouzly. délka cca: 80 min

  • ONE MAN SHOW JEDNOHO KOUZELNÍKA - Humorná show kouzelníka Nikolase Kary, osobitý humor, skvělá kouzla a legrace. 45 minut zábavy. 
  • HUMOR LÉČÍ - Zábavná show plná kouzel, známých osobností a humoru. Nikolas Kara a imitátor Petr Stebnický, spojili své síly a vytvořili pro Vás originální zábavu na kterou nezapomenete ! Těžký útok na Vaší bránici.

Talk show jsou také možné s: Standou Hložkem, Heidi Janků, Zdeněk Troška, Slávek Boura, Aleš Cibulka, Eva Hrušková a Jan Přeučil, Petr Martinák, , Miroslav Šimůnek, a další. Tyto talk show běžně nenabízíme a jsou možné na požádání. 

 Každá talk show má jinou cenovou relaci (ceny na vyžádání) a trvá cca 80 min.

 Po každé talk show je autogramiáda všech protagonistů.


Na Vaší akci jsme také schopni zajistit různé umělce a doprovodný program: Herce, zpěváky, moderátory, DJ, fotografy, barmany, fotokoutek, baviče (Imitátory, stand up komiky), a jíné... Díky naším kontaktům je možnost zajištění prakticky kohokoli, neváhejte nás kontaktovat. 

© Nikolas Kara 2024 
Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!